شاید تا به حال بار ها و بار ها در شبکه های مجازی تصویر انگشتر مورد علاقه تان را دیده اید ولی متاسفانه فردی قبل از شما اقدام به خرید آن کرده . یا شاید انگشتر زیبایی را در دستان کسی دیده اید که حاضر به فروش آن نبوده . همچنین بسیار اتفاق می افتد نگین یک انگشتر شما را صد درصد جذب خود کرده اما مدل رکاب دیگری را میپسندید . یا اصلا انگشتر خاصی مد نظر دارید که تا به حال هیچ جا نمونه اش را ندیدید؟!

بین انگشتر دست ساز با انگشتر ریختگی و آماده تفاوت های بسیاری است که مهم ترین آنها اصالت یک هنر دست است . اما بین انگشتر دست سازی که بطور خاص برای شما ساخته شده با انگشتر دست سازی که فقط به دست شما می آید نیز تفاوت کوچک نیست .

با تمام این تفاسیر دیر یا زود تصمیم خواهید گرفت که یک انگشتر خاص دست ساز برای دست خود سفارش دهید . اما چگونه ؟

جواهرسرا با تیم متخصص و هنرمند در زمینه های طراحی ، سنگ تراشی ، حکاکی ، رکاب سازی ، مخراج کاری و قلمزنی آماده است تا انگشتر مد نظر شما را آنگونه که شما میپسندید بسازد . کافیست از طریق پیام رسان واتس اپ یا تلگرام سفارش دهید .

توجه داشته باشید که جواهرسرا مجموعه ای است از دفاتر فنی طراحی ، کارگاه های گوهرتراشی ، حکاکی ، رکاب سازی و قلمزنی و آمادگی لازم را برای طراحی و تولید سفارش ساخت انگشتر شما دارد و به جرات ادعا میکنیم هر طرحی که در ذهن دارید را میسازیم .

در جواهرسرا میتوانید صد ها محصولات طراحی و تولید شده ی انگشتر دست ساز را مشاهده و منطبق با سلیقه و نیاز خود سفارش دهید . در ذیل این پست بر حسب تصادف تعدادی از انگشتر های دست ساز را در اختیار شما میگذاریم تا راحت تر بتوانید سفارش دهید .