تعرفه و قیمت سفارش ساخت انگشتر نقره دست ساز

تعرفه و قیمت سفارش ساخت انگشتر نقره دست ساز

تعرفه و قیمت سفارش ساخت انگشتر نقره دست ساز

جواهرسرا اولین فروشگاه اعلام کننده ی تعرفه و قیمت سفارش ساخت انگشتر نقره دست ساز است . اما واقعا چرا همکاران ما حتی قیمت قطعی انگشتر های موجود را هم منتشر نمیکنند ؟ حتما شما هم با مراجعه به پیج های بیشمار فروش انگشتر نقره در شبکه های مجازی با این عبارت مواجه شده اید :

قیمت : دایرکت

انگیزه های زیادی برای پنهان کردن قیمت وجود دارد که از جمله مهم ترین آن تمایل فروشندگان به متغیر بودن قیمت محصولاتشان است . به این ترتیب که ایشان تمایل دارند قیمت را بعد از ارزیابی کردن عواملی همچون وسع خریدار ، قیمت روز نقره ، میزان خواب سرمایه ، قیمت محصولات مشابه نزد دیگر همکاران و عواملی از این دست اعلام نمایند .

 البته باید توجه داشت کیفیت سنگ ، کیفیت و تراکم و تعداد کلمات حکاکی و ظرافت در قلمزنی و رکاب سازی تاثیر چشم گیری در اختلاف قیمت ها دارند اما با این حال اگر انگشتر های دست ساز مشابه و همسطح از نظر کیفیت را در پیج های مختلف با هم مقایسه کنید حتما متوجه اختلاف قیمت های میلیونی خواهید شد …

ما در مجموعه ی تولیدی و فروشگاهی جواهرسرا برای رفع این مشکل و رقابتی کردن قیمت ها علاوه بر این که قیمت محصولات را در سایت فروشگاهی جواهرسرا بصورت مقطوع اعلام کرده ایم در ذیل این مطلب نیز قصد داریم قیمت و تعرفه سفارش ساخت انگشتر نقره دست ساز را نیز اعلام کنیم.

قیمت های سال 1401 به زودی منتشر خواهد شد

  • قیمت ها به تومان میباشد
  • نوع سنگ به انتخاب مشتری میباشد و جواهرسرا متعهد به تهیه سنگ طبیعی معدنی مطابق با سفارش است
  • در صورت انتخاب سنگ های خاص مبلغ مابه التفاوت اضافه میشود
  • محصول نهایی با امضاء حکاک ، مهر رکاب ساز و امضاء استاد قلمزنی تحویل میشود
  • انتخاب اساتید سازنده بر اساس سفارش بعهده ی جواهرسرا میباشد
  • زمان تحویل از زمان تسویه مبلغ حداکثر از دو ماه تا چهار ماه میباشد .
  • جواهرسرا متعهد به تحویل سفارش با کیفیت درجه یک میباشد و در غیر این صورت محصول را پس گرفته و مبلغ سفارش را عودت خواهد داد
  • تعداد کلمات شامل حرف های زبان فارسی نمیشود ( مانند یا ، و به )
  • مبلغ سفارش بدلیل متغیر بودن قیمت ها در روز ثبت سفارش دریافت میشود

اگر با انواع رکاب های مفتولی ، صفوی ،فیلی و انواع قلمزنی ها آشنایی ندارید روی تصویر زیر کلیک کنید .

مدل های رکاب نقره دست ساز

به صورت کلی مدل های رکاب را میتوان تقسیم بندی کرد به مدل های مفتولی ، صفوی ، فیلی و سه بعدی

بع تصاویر زیر دقت کنید :

اگر این رکاب ها را بدون ظرافت ها و مدل های ایجاد شده توسط ارّه و سوهان را تصور کنید به ترتیب مدل های صفوی ، مفتولی ، سه بعدی و فیلی را خواهید دید . این مدل ها با توجه به نوع طرحی که روی هر کدام اجرا میشود اسم های جدیدی نیز میگیرند که شمردن تمام آنها کار راحتی نیست .

به عنوان مثال تعدادی از مدل های صفوی و فیلی را برایتان آماده کرده ایم . به این تصاویر نگاه کنید :

البته رکاب های صفوی به این مدل ها محدود نمیشوند و صد ها مدل از آن های ساخته شده و با یک جست و جوی ساده در اینترنت یا در فروشگاه جواهرسرا میتوانید به تعداد زیادی از آن دست پیدا کرده و در صورت تمایل هرمدلی را که پسندیدید سفارش دهید .

مدل های رکاب فیلی را نیز میتوان به پنج دسته ی کلی تقسیم کرد . رکاب فیلی پنبه یا ساده ، رکاب فیلی شبکه ، رکاب های فیلی خیاره ای ، رکاب های فیلی شیخ احمدی و رکاب فیلی سوهانی . به مدل های زیر توجه کنید .

ما در این مقاله تلاش کردیم بصورت کلی مدل های رکاب دست ساز ایرانی را معرفی کنیم اگر چه تعداد مدل ها غیر قابل شمارش است اما اصولا سایر مدل های موجود ذیل این مدل ها جای میگیرند . بعنوان مثال طرح هایی مثل صدفی نوعی از فیلی خیاره ای هستند یا طرح هایی مثل رولکسی نوعی از رکاب های فیلی سوهانی هستند . برای دیدن طرح های بیشتر از مدل هایی که معرفی شد میتوانید با یک جست و جوی ساده بیش از ششصد طرح در جواهرسرا و صد ها طرح در اینترنت ببینید و هر مدلی که خواستید را سفارش دهید …

همچنین برای دیدن مدل ست حلقه ازدواج مذهبی و سنتی دست ساز این پست را مطالعه کنید :

انگشتر حلقه ازدواج دست ساز مذهبی و سنتی

ارزش اصلی یک اثر هنری به هنرِ هنرمند آن است و نه به آلیاژ آن . اگر چه آلیاژ هم اهمیت بسزایی دارد . برای مثال توجه کنید به یک نقاشی هنرمندانه بر روی یک بوم کم ارزش در مقایسه با یک کپی ماشینی از یک تصویر بر روی طلا … گاهی یک بوم نقاشی صد ها و هزاران برابر طلا ارزشگذاری میشود و این اهمیت گمشده ی انسان هاست . هنر …

تصاویری که مشاهده میکنید ست انگشتر حلقه زنانه ، مردانه و گردن آویز کودک است که پس از سفارش مشتری گرامی ما و انتخاب مدل ، سنگ و متن  (جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ) حکاکی توسط تیم همکاران جواهرسرا طراحی و تولید شده است .

حلقه ازدواج مذهبی

پیشنهاد ما به جوانان مذهبی که قصد ازدواج دارند ، تمسک جستن از ائمه اطهار در تمام مراحل ازدواج است . چقدر زیبا خواهد شد اگر هنگامی که به حلقه ازدواج خود نگاه میکنید بجای این که خاطره ی مبالغ سنگینی که هزینه کرده اید و برلیان های بی ارزشی که خریده اید در ذهنتان مرور شود ، ذکر ائمه معصومین بر لبان شما جاری شود .

نام این محصول را میگذاریم حلقه ازدواج مذهبی

حلقه های ازدواج مذهبی را سعی میکنیم مانند حلقه های ازدواج رایج بسیار سبک و ظریف بسازیم تا با نمونه ی حلقه ی عروس هم سازگاری داشته باشد . خواه حلقه ی عروس نیز مذهبی باشد و خواه از انواع حلقه های رایج . شما میتوانید حلقه ازدواج عروس را تهیه کرده سپس عکس و طرح خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا حلقه دامادی خود را در همان طرح و مدل حلقه عروس دریافت نمایید.

این حلقه ازدواج را در کنار حلقه های بسیار دیگری جهت نمونه به نمایش میگذاریم و شما میتوانید هر نوع و طرح و ذکر و کیفیتی که اراده فرمودید را سفارش دهید و طی مدت دو ماه دریافت نمایید .

به انگشتر های زیر توجه کنید . اینها مدل های دیگری از حلقه ازدواج مذهبی و سنتی هستند که در جواهسرا تولید شده و به فروش میرسند اما مدل ها به این تعداد محدود نمیشوند . بلکه شما میتوانید هر مدلی را که پسندیدید با یک تماس ساده با ما در میان بگذارید و انگشتر ساخته شده را تحویل بگیرید …

در انگشتر های مذهبی مهم تر از سبک ساخت حلقه و رنگ سنگ ، متن حکاکی است که هر ذائقه ای با توجه به نیاز روحی خود ذکر مخصوص به خود را انتخاب میکند . شاید کسی با ( یا علی و یا زهرا ) متحاج تر از هر ذکر دیگری باشد و یا شاید کسی به یاد آوری دائم ( حسبنا الله ) محتاج تر باشد .

نظر خود را بنویسید